doba focení 

počet fotografií

kdy dostanete fotografie

každá další hodina

možnost vytvoření fotoknihy


3000,-

svatební párty, 1,5 hodiny

1,5 hodiny

cca 100

do 14 dnů

+ 1200,-


2500,-

rozlučka se svobodou, 1 h

1 hodina

cca 50

do 14 dnů

+ 1200,-

Jsem profesionální fotografka na volné noze, a tak je mou výhodou značná flexibilita. Fotím ve všední dny (dopoledne/odpoledne), ale také samozřejmě o víkendech či o státních svátcích. Termín tak zajisté najdeme.  Nejlepší je, když své časové možnosti a preference rovnou napíšete do poptávkového formuláře, můžete také rovnou napsat několik termínů, které by se Vám hodili.

Fotografie dostanete do 14 dnů od našeho focení. Když ode mě dostanete galerii, rovnou Vám zašlu také fakturu a ve chvilce, kdy mi přijde platba, tak Vám v galerii povolím stahování a zašlu Vám odkaz na stažení všech fotografií najednou.

Pokud jste se rozhodli dát fotografiím tištěnou podobu, pak doporučuji možnost vytvoření fotoknihy. Fotografie pak skutečně vyniknou. A zároveň to může být hezký dárek.
V případě zájmu Vám mohu fotoknihy donést na focení. Uděláte si tak o nich lepší představu. Vytvoření fotoknihy lze domluvit až po odeslání fotografií.

Ze svatební párty je možné udělat knihu pouze v tvrdých deskách.
Pro rozlučku se svobodou se hodí více kniha v měkkých deskách – spíše jako dárek pro kamarádky.

Provedení Tvrdé desky Měkké desky
Rozměr 27,6 x 21,5 cm 14,5 × 20,4 cm
Počet stran 32 stran 32 stran
Cena 1500 Kč 790 Kč

Toto focení většinou využívají ti, kteří měli již obřad na radnici v omezeném počtu lidí a teď chtějí svůj sňatek oslavit s přáteli. Ať už na zahradě či v nějaké restauraci.

Většinou focení začíná příchodem hostů, někdy si kamarádi pro Vás připraví „druhý obřad“, pak jsou dokonce gratulace, pokud je to takto, tak je prima, když i focení pojmeme ve svatebním stylu. To znamená vyfotíme společnou fotku všech i jednotlivé skupinky vašich kamarádů. A je v takovou chvilku vhodné vyfotit i jen Vás dva (ale časově tomu věnovat třeba 10 minut).

Je možné vytvořit fotoknihu (viz fotokniha zde v nejčastějších otázkách)

Samozřejmě jsou možné různé varianty. V případě poptávky mě můžete kontaktovat přes tento formulář.

Toto focení v sobě zahrnuje zachycení atmosféry a zároveň portréty všech zúčastněných.

Modelový příklad

Máte pro kamarádku naplánován piknik, zároveň nějaké hry – vyfotím, jak je kamarádka nadšená, překvapená, některé úkoly pro ní… ale zároveň vyčleníme čas na Vaše společné fotografie. Tak aby výstup byl kompletní.

Pokud máte zájem o méně fotografií, můžete využít i tuto portrétní nabídku.

Máte-li svou specifickou představu, můžete mě kontaktovat přes tento formulář a něco určitě vymyslíme.

Je možné vytvořit fotoknihu (viz fotokniha zde v nejčastějších otázkách)