Doba focení

počet fotografií , které dostanete

Vybíráte z již upravených fotografií

každá další fotografie

kdy dostanete fotografie

cena všech fotografií v balíčku

(bez ohledu na počet)

Lokalita

Možnost focení v ateliéru (Praha, Vinohrady)

Možnost. focení v exteriéru v Praze

Možnost focení u klientů doma1700 Kč

rychle a efektivně

cca 30 min

10

+200

do 14 dnů

3500,-

Praha


2700 Kč

pro náročné

cca 1 hodina

20

+ 200 Kč

do 14 dnů

4000,-

Praha

Jsem profesionální fotografka na volné noze, a tak je mou výhodou značná flexibilita. Fotím ve všední dny (dopoledne/odpoledne), ale také samozřejmě o víkendech či o státních svátcích. Termín tak zajisté najdeme.  Nejlepší je, když své časové možnosti a preference rovnou napíšete do poptávkového formuláře, můžete také rovnou napsat několik termínů, které preferujete.

Pokud chceme fotit venku, může se stát, že počasí nám nebude přát. V této situaci samozřejmě focení přesuneme. Záleží na počasí a možnostech, někdy lze přesunou focení jen časově ve stejný den… jindy zvolíme nový termín. Případně je vždy možnost fotit v ateliéru.

Stejně tak se může stát, že například onemocníte… případně budete mít akutní pracovní povinnosti. Nic se neděje, jen prosím o informování a zrušení termínu 24h před našim focením.

Fotografie dostane do 14 dnů od našeho focení přes internetové rozhraní. Získáte náhledové album, kde jsou všechny upravené fotografie. Vy si z nich vybíráte počet fotografií (podle objednaného balíčku) a zároveň máte možnost si dokoupit fotografie nad rámec balíčku. Každý balíček je cenově zastropován.

Modelové příklady:

Domluvíme se spolu na „rychlém a efektivním focení,“ (30 minut,10 fotografií, cena 1700 Kč).  Obdržíte ode mě v náhledovém album 30 upravených fotografií.

a) zjistíte, že jich chcete 13 – platíte tak 3 fotografie navíc – tedy 2300 Kč (vyplatí se Vám zaplatit za každou fotografii + 200 Kč)

b) zjistíte, že jich chcete 20 – tady se Vám již vyplatí koupit si balíček všech fotek v ceně 3500,- … pokud byste platili za každou fotografii zvlášť, pak by byla cena 3700Kč)

Nic jako neupravené fotografie neexistuje. Žádný profesionální fotograf Vám neposkytne fotografie, tak jak je vyfotil – vždy udělá nějaký ořez, upraví barvy…

Ale především, když vy uvidíte neupravenou fotografii.. s velkou pravděpodobností si nedokáže představit, jak může vypadat ve finální podobně (proto jste si vybrali profesionálního fotografa).

Zároveň když si kupujete fotografie nad rámec balíčku a již si vybíráte z upravených – víte, co si kupujete. A nekupujete si zajíce v pytli.

V neposlední řadě máte jistotu, že já odvedu tu nejlepší možnou práci. Samozřejmě, že má snaha je, aby pro Vás byl výstup tak dobrý, že si koupíte celý balíček.

Do 14 dnů Vám přijde náhledové album, kde fotografie ještě obsahují vodoznak, vyberete si fotografie a zaplatíte. Když mi přijde platba, tak Vám pošlu ještě jednou album s vybranými fotografiemi, ale již bez vodoznaku a s možností stahování.

Oblečení

Obecně se dá říci, že nejen u rodinných fotografií je lepší se vyvarovat křiklavým barvám, velkým logům a pruhům. A vždy je dobré najít spojovací prvek. Může to být barva, může to být módní doplněk (svetr kolem krku), čepice … cokoli. U výběru oblečení vždy respektujte i sami sebe. Pastelové barvy budou sice vypadat skvěle vždy, ale pokud milujete např. výrazné barvy, tak já si s tím jako fotograf samozřejmě poradím. Stejně tak například motorkáři/rockeři těžkou přijdou v pastelových barvách. Vždy zvolte oblečení, ve kterém se především cítíte dobře. 

Doporučuji také jednoduchým způsobem vymyslet dva outfity. Můžete mít krásné tričko/košili/halenku a zároveň i nějaký teplejší svršek – svetr/mikinu.  Budete tak mít různé fotografie.

,,Rekvizity“

Je pro Vás něco charakteristické? Kniha, šálek kávy, pikniková deka – to vše může být použito jako rekvizita při focení. Vzniknout tak fotografie, které jsou skutečně odrazem Vás.

Pokud jste se rozhodli dát fotografiím tištěnou podobu, pak doporučuji možnost vytvoření fotoknihy. Fotografie skutečně vyniknou a budete mít krásnou vzpomínku.
V případě zájmu Vám mohu fotoknihy donést na focení. Uděláte si tak o nich lepší představu.
Vytvoření fotoknihy lze domluvit až po odeslání fotografií – tedy až potom, co uvidíte výsledek.
Tato nabídka platí pouze u zakoupení celého balíčku „pro náročné“

Provedení Tvrdé desky Měkké desky
Rozměr 27,6 x 21,5 cm 14,5 × 20,4 cm
Počet stran 32 stran 32 stran
Cena 1500 Kč 790 Kč

Kalendář

30 × 46 cm, polomatný, cena: 800 Kč,

Tato nabídka platí pouze u zakoupení celých balíčků „rychle a efektivně“ a „pro náročné“

  • především ti, kteří přesně vědí, co chtějí 🙂
  • ti, kteří chtějí z výsledných fotografií vybrat např. jen jednu fotografii pro fotoobraz
  • páry, které chtějí použít fotografie pro svatební oznámení
  • páry, které si chtějí vyzkoušet focení nanečisto
  • lidé, které sice mají doma kvalitní zrcadlovku, ale nemají oko fotografa… proto chtějí jen pár hezkých fotek, protože běžné focení zvládají
  • … a mnoho dalších 🙂

  • ti, kteří mají rádi momentky, ale taky stylizované fotografie – nemusíme se ohlížet až tak na počet fotografií, a tak mohou vznikat přirozené fotografie, ale zároveň ty pro babičky 🙂
  • ti, kteří si chtějí z focení udělat fotoknihu (můžete také využít mé služby)
  • ti, kteří si chtějí z focení kalendář
  • … a mnoho dalších 🙂